KOMİSYONLAR

MECLİS I. BAŞKAN VEKİLİ  
Aydın ÜNLÜCE 

MECLİS II. BAŞKAN VEKİLİ  
Mustafa ÖNDER 

MECLİS DİVAN KATİPLERİ
ASİL:   Nuray AKÇASOY - Figen KAHYA 
YEDEK : Halis ŞEN - Can ÖZKARA 

DENETİM KOMİSYONU
1- Aydın ÜNLÜCE
2- İbrahim ARSLAN
3- Mustafa ÖNDER
4- Orhan DURMUŞ
5- Özlem YALÇIN
 
ENCÜMEN ÜYELERİ
1- Figen KAHYA
2- Mustafa ÖNDER
3- İrfan GENÇ
4- Murat ERGİNBAŞ
5- Can ÖZKARA

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU
1- İbrahim ARSLAN
2- Nuray AKÇASOY 
3- Mustafa ÖNDER
4- Orhan DURMUŞ
5- Özlem YALÇIN 
 
İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU
1- Erdoğan AYDOĞMUŞ 
2- Hasan ÜNAL 
3- Aydın ÜNLÜCE 
4- Mustafa BİRSEN 
5- Mustafa ÜNAL 

ULAŞIM KOMİSYONU     
1- Nihat ÇUHADAR 
2- Halis ŞEN
3- Dursun BÜDÜŞ
4- Vedat OYGUR
5- Mehmet POTOĞLU

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU 
1- Nuray AKÇASOY 
2- Dursun BÜDÜŞ
3- Osman GÜRNAZ
4- Hasan Tahsin SÜRÜ 
5- Salih YILMAZ

EĞİTİM,KÜLTÜR,GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
1- Nihat ÇUHADAR
2- Figen KAHYA
3- Halis ŞEN
4- Hasan Tahsin SÜRÜ
5- Tahsin ÇELİK

HUKUK VE YÖNETMELİK KOMİSYONU
1- Aydın ÜNLÜCE
2- Nihat ÇUHADAR
3- Mustafa İMRE
4- Hakkı AKKURT
5- Fatih ÖZATA

TARIM VE HAYVANCILIĞI GELİŞTİRME KOMİSYONU
1- İhsan CERAN
2- Mustafa İMRE
3- Can ÖZKARA
4- Salih YILMAZ
5- Tahsin ÇELİK

İLÇELERE YATIRIM İZLEME KOMİSYONU
1- İbrahim ARSLAN 
2- Muharrem KİREMİTÇİ   
3- İhsan CERAN 
4- Adem ÇAKIR
5- Hasan Tahsin SÜRÜ

TOPLUMSAL EŞİTLİK KOMİSYONU
1- Figen KAHYA
2- Nuray AKÇASOY
3- Murat ERGİNBAŞ
4- Özlem YALÇIN
5- Vedat OYGUR

DEPREM VE DOĞAL AFETLER KOMİSYONU
1- Erdoğan AYDOĞMUŞ
2- Hasan ÜNAL
3- Muharrem KİREMİTCİ
4- Murat ÖZCAN
5- Hasan Tahsin SÜRÜ

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ ÜYELERİ
DOĞAL ÜYELER:
1- Prof.Dr.Yılmaz BÜYÜKERŞEN
2- AV.Kazım KURT
3- DT.Ahmet ATAÇ

ASİLLER:
1- Erdal ŞANLI
2- İshak GÜNDOĞAN
3- Uğur TEPE
4- Gürbüz GÜLLER
5- Haydar ÇORUM
6- Kadir BIYIK
7- Fatih ÖZATA

YEDEKLER:
1- Menderes DURGUT
2- Hüseyin ÇAM
3- Zeynep GÜNEŞ
4- Ali Haydar ÇELİK

TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ ÜYELERİ
Prof.Dr.Yılmaz BÜYÜKERŞEN
ASİLLER:
1- Erdal ŞANLI
2- Nuray AKÇASOY
3- Haydar ÇORUM
YEDEK:
1- Dursun BÜDÜŞ
2- Erdoğan AYDOĞMUŞ 

FRİGYA KÜLTÜREL MİRASINI KORUMA VE KALKINMA BİRLİĞİ
ASİL:    Erdal ŞANLI - Uğur TEPE
YEDEK: Nuray AKÇASOY - İshak GÜNDOĞAN