100. YILA 100 MASAL

TBMM’nin açılışının ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılına özel Masal Şatosu tarafından düzenlenen bu etkinlikte;  

5-18 yaş aralığındaki çocuklar sevdikleri ya da kendi yazdıkları ve kaydını aldıkları en fazla 4 dakikalık masal videolarını Masal Şatosu Facebook sosyal medya hesabına (Facebook : /eskisehirmasalsatosu) gönderecekler ve bu masal videoları 2020 yılı boyunca Masal Şatosu Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube hesaplarında paylaşılacaktır. (Gerekli görülmesi durumunda kolaj yapılabilir).

2020 yılının TBMM’nin açılışının ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı olması sebebiyle çocuklarımızın göndermiş oldukları videolar haftalık olarak Perşembe günleri  Masal Şatosu Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube  hesaplarından  paylaşılacak ve 100 adet masal videosu tamamlandığında videoların yayınlanması sonlandırılacaktır. Etkinliği sonlandırma hakkı,  Masal Şatosu’na aittir.

Masallar ebeveyn gözetiminde yapılmalıdır. Masal videolarını gönderen kişiler bu videoların Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Masal Şatosu sosyal medya hesaplarından paylaşılmasına izin vermiş sayılır.


TÜM ETKİNLİKLER