100. YILA 100 DENEY

TBMM’nin açılışının ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılına özel Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi tarafından düzenlenen bu etkinlikte;  

7-18 yaş aralığındaki çocuklar yaptıkları ve kaydını aldıkları en fazla 4 dakikalık deney videolarını Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi Facebook sosyal medya hesabına (Facebook : /eskisehirbilimuzay) gönderecekler ve bu deney videoları 2020 yılı boyunca Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi Facebook hesabında paylaşılacaktır. (Gerekli görülmesi durumunda kolaj yapılabilir).

2020 yılının TBMM’nin açılışının ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı olması sebebiyle çocuklarımızın göndermiş oldukları videolar haftalık olarak Perşembe günleri Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi Facebook hesabından paylaşılacak ve 100 adet deney videosu tamamlandığında videoların yayınlanması sonlandırılacaktır. Etkinliği sonlandırma hakkı,  Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi’ne aittir.

Deneyler ebeveyn gözetiminde ve tüm güvenlik önlemleri alınarak yapılmalıdır. Deney videolarını gönderen kişiler bu videoların Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi sosyal medya hesaplarından paylaşılmasına izin vermiş sayılır.


TÜM ETKİNLİKLER